Kontakt os

Formand

Christian Korsgaard Bruhn
Langballevænget 115, 8320 Mårslet
E-mail; formand@tmggymnastik.com
Mobil: 50479199
Cvr: 32251900

 

Kasserer

Jannie Bach Fjellerad
Kasserer. Kontakt desuden for fritidspas, ind- og udmelding, udbetaling af honorarer samt timesedler.
E-mail: kasserer@tmggymnastik.com
Mobil: 26153711

 

Bestyrelsesmedlem

Louise Nørgaard Kølbæk
E-mail: louise.n.k.71@gmail.com
Mobil: 21775746

 

Bestyrelsesmedlem

Jane Midtgaard Madsen
bestyrer af udvalg for Marketing og Kommunikation. Ansvarlig for udlevering af nøgler. 
E-mail: jane@tmggymnastik.com
Mobil: 61336608

 

Suppleant

Bente Seerup
E-mail: Bente@tmggymnastik.com
Mobil: 30564770

 

Suppleant

Troels Østergaard Jacobsen
E-mail: Troels@tmggymnastik.com
Mobil: 60613043